Keemilise koorimise ekspert Külliki Piatecki
“Erinevate keemiliste koorimiste põhitõed, näidustused ja tulemused” laupäeval, 13. oktoobril kell 10:35-10:55
Tänapäeval on keemilised koorimised muutunud kosmeetikute igapäevase töö lahutamatuks osaks kuna võimaldavad kiiresti ja efektiivselt lahendada väga erinevaid nahaprobleeme. Samas on happeprotseduurid ideaalseteks hooldusteks naha värskendamisel, elustamisel ja noorendamisel. Kõikide keemiliste koorimiste põhitoime on naha uuendamine, niisutamine ja pinguldamine. Keemilised koorimised tagavad kiire ja nähtava tulemuse – nahk muutub puhtaks ja pehmeks ning naha pind sileneb ja värvus ühtlustub.
Kuigi keemilisi koorimisi on juba aastaid kosmeetikas kasutatud, siis kaasaegsed tooted ja meetodid võimaldavad leida individuaalselt kliendile parima lahenduse, mis oleks kooskõlas nii nahaprobleemi kui ka isikliku tundlikkusega ja ei traumeeri liigselt organismi. Olenevalt kliendi nahatüübist ja esinevast probleemist on võimalik valida lahjemate ja tugevamate protseduuride vahel.
Keemilistes koorimistes kasutatakse enamasti AHA ja BHA happeid. Kombineeritud koorimistes ühendatatkse protseduuridesse ka erinevad retinoidid ja nanotehnoloogilised spetsiaaltooted.
1996-2005 a. oli Külliki Piatecki Eesti Kosmeetikute Liidu esinaine. Teda peetakse keemiliste koorimiste eksperdiks. Endise meedikuna valdab ta naha ja organismi füsioloogiat ja tunneb läbinisti keemiliste koorimiste füsioloogilist mõju nahale. Ta on pikaaegse kogemusega kosmeetik ja professionaalsete kosmeetikabrändide maaletooja. Külliki tegutseb ka rahvusvaheliselt brändi Sesderma keemiliste koorimiste koolitajana.
Oma loengus selgitab Külliki Piatecki erinevate keemiliste koorimiste põhitõdesid ja protseduuride näidustusi. Lisaks keskendub ta ka erinevate keemiliste koorimiste klassikalistele kombineerimismeetoditele.
Turundusekspert Marlén Mais
“Kuidas turundada ilusalongi ilma turundusjuhita” reedel, 12. oktoobril kell 12:10
Kui Marlén oma ettevõtlusteekonda 2007ndal aastal alustas, siis puudusid tal teadmised müügist ning turundusest. Ta ei pidanud seda oluliseks, sest arvas, et toode ise on see, millel on kõige suurem väärtus. Talle ei meeldinud müüa, seepärast tegi ta kõike muud ja pigem ootas, et kliendid ise tema juurde tuleksid. Osad tulidki. Aga tal puudus kontroll selle üle, millal nad tulevad ja kui kauaks nad jäävad. Tema sissetulekud olid kaootilised ja ta hakkas üha rohkem mõtlema, et miks osad ettevõtjad on edukad ja teised pidevalt raskustega võitlevad.
Ta hakkas jälgima maailma tippettevõtjaid nagu Brendon Burchard, Dean Graziosi, Frank Kern, Jeff Walker, Brian Tracy jt. Ta luges läbi hulgaliselt raamatuid, osales nende koolitustel ja palkas ühe neist endale isegi mentoriks. Ta panustas rohkem kui 10 000 tundi õppimisse ning avastas 8 peamist sarnasust, mis neid kõiki iseloomustab ning mis neile lojaalse kliendibaasi tagavad. Mitte ühelgi juhul ei teinud seda turundusjuht, vaid ettevõtte omanikena tegid nad seda ise. Oma ettekandes jagab Marlén seda avastust ka Sinuga!
Marlén on loonud ettevõtte Marketing Letter, kus ta aitab iga päev erinevatel ettevõtetel saavutada neil seatud eesmärke. Tal on 11 aastane ettevõtluskogemus, millest esimene pool möödus restoraniäris, teine pool aga ilu- ja moevaldkonnas. Ta on juhtinud omanimelist meigistuudiot, asutanud noorte moeajakirja YU ning aitab turudusteadmistega mitut rahvusvahelisel turul tegutsevat ettevõtet. Tema suur kirg on neuroturundus, sest see aitab kliendi käitumist suurel määral ette ennustada.
Avo Kivimaa
“Kuidas müüa ilutooteid” reedel, 12. oktoobril kell 15:00
Avo Kivimaa on 2002. aastal asutatud Tradehouse OÜ omanik. Tänaseks on Tradehouse´ist saanud Põhjamaade üks suurim professionaalsete ilutoodete maaletooja ja edasimüüja.
Tradehouse´i möödunud aasta käive oli 10 miljonit eurot ning ettevõte annab tööd enam kui 70 inimesele.
Eesti Parimad Ettevõtted 2017 auhinnagalal hinnati Tradehouse OÜ kiirema kasvuga ettevõtete ning konkurentsivõimelisemate jaekaubandusettevõtete tabelis 9. kohale.
Müügivaldkonda peetakse iluteenindajate seas kõige keerulisemaks. Ometigi on müügiprotsent suurim tuluallikas, millest sõltub suures osas iluteenindaja sissetulek.
Seminaril vestlemegi Avo Kivimaaga eduka müügi teemadel ning uurime välja saladuse, kuidas ilutooteid efektiivselt müüa.
Annika Lemetsar
“Kuidas end kaitsta verega levivate haiguste eest” laupäeval, 13. oktoobril kell 11:45
Annika Lemetsar töötab Põhja-Eesti Regionaalhaiglas infektsioonikontrolli õena. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja käesoleva aasta sügisest alustas seal ka Terviseteaduse magistriõpet.
Infektsioonikontrolli õena on ta töötanud 15 aastat erinevates Tallinna haiglates ja Terviseametis peaspetsialistina. Ta on Eesti Infektsioonikontrolli Ühingu (ESIC) asutajaliige ja kuulub ka ühingu juhatusse.
Annika Lemetsar on kirjutanud mitmeid hügieenialaseid artikleid ja teinud ettekandeid tervishoiutöötajatele.
Seminaril räägib ta vere teel levivate haiguste leviku ennetamisest ja tõkestamisest. Sõltuvalt kliendi terviseseisundist, võivad tema veri ja muud kehavedelikud sisaldada verenakkusi põhjustavaid haigustekitajaid, mis võivad teenindajale üle kanduda ja teda nakatada. Tuntuimad ja kõige ohtlikumad vere teel levivad haigused on B-, D- ja C-viirushepatiit ja HIV-nakkus. Leviku ennetamiseks ja tõkestamiseks on kindlad reeglid ja nõuded. Sellel olulisel teemal Annika Lemetsar oma ettekandes kõnelebki.
Värviekspert Raija Lydecken
“Kuidas värvid juhivad meie igapäevaelu ja emotsioone” laupäeval, 13. oktoobril kell 13:25
Raija on oma laiahaardelise äri, märkimisväärse 50 värvi- ja imagokonsultandiga, üles ehitanud peamiselt Soomes, koolitades ja konsulteerides inimesi kümme aastat erinevatelt elualadelt. Ta on andnud nõu paljudele juhtivatel positsioonidel olevatele professinaalidele, kelle jaoks on oluline omada oma ettevõtmistes kontrollpositsiooni, sh poliitikud, äriinimesed, ministrid, aga ka oma karjääritee alguses olevad üliõpilased.
Aastate jooksul, kui Raija tegutses koolitajana ilu- ja juuksurikoolides ning puutus kokku õpilastega, kes töötasid värvidega, märkas ta, et värvidel on meie igapäevaelus palju suurem mõju, kui enamus meist seda üldse tajuvad. Koolitused osutusid mitmel põhjusel vägagi kasulikuks. Esimest korda seoti värvid inimese enda värviomadustega. Seetõttu peaksime teadma oma domineeriva värvi iseloomu, et osata enda jaoks valida parimaid värve nii jumestuses, riietuses, sisekujunduses jne. Raija tegevuse tulemusena olid iluteeninduskoolid esimesed, kus värvikoolitust hakati oma koolitusprogrammi lülitama. See oli tervitatav samm edasi. Alles aastaid hiljem, kui Raija uuesti ilukoolides loenguid pidas ning koolitatud CIDESCO kosmeetikute ja teiste professionaalidega nõu pidas, mõistis ta, et värvikoolitustest on ikkagi midagi olulist puudu.
Üldpilt, millest igaüks saaks õppida, ei olnud lõpuni selge. Kõik näisid teadvat, et inimene võib oma värviomaduse poolest olla SOE või KÜLM. Kuid keegi ei rääkinud neljast ülejäänud alternatiivist, mis on samuti tähtsad. Inimesed tuleks liigitada vastavalt kuuele valitsevale värviomadusele, kuna SOE (WARM) ja KÜLM (COOL) ei ole enamike jaoks üldse kõige olulisemad.
Enne kui mõtelda SOOJALE (WARM) või KÜLMALE (COOL) võib inimene olla hoopis HELE (LIGHT), PEHME (SOFT), SÜGAV (DEEP) või SELGE (CLEAR). Sellest tekkis vajadus kirjutada raamat, “COLOR YOUR LIFE – LOOK GREAT, SPEND LESS” inglise keeles (eesti keeles “VÄRVIVAPUSTUS”), et teooria üksikasjalikult lahti seletada. See andis kõigile värvidest huvitatutele võimaluse, eriti iluteenindajatele, kes teisi inimesi värvide osas nõustavad, eelkõige ise sobivates värvides võrratud välja näha ning oskuse pakkuda võimalikult parimat teenust oma klientidele. Ilma selle teadmisteta võivad liiga paljud inimesed saada lihtsalt halba nõu.
Oma ettekandes selgitab ja näitab Raija värvide parimaid ja halvimaid mõjuviise. Me näeme kuidas värvid “üksteisega suhtlevad” ja et see ei ole lihtsalt tema ega kellegi teise arvamus. Küsimus on hoopis selles, kuidas meie saame oma domineeriva värviomaduse abil leida enda jaoks parimad värvid nii jumestuses, riietuses, interjööris jne. Ühtlasi näeme erinevust, kui riietume näiteks ühe ja sama värvi erinevatesse toonidesse ja kuidas see mõjutab meie emotsioone.
Raijal on kõigile esitlusel osalejatele vinge üllatus. Lisaks annab ta kaasa hea nõu ja uue viisi kuidas maailma enda ümber vaadata ja näha. Osaledes Raija seminaril oled esimeste seas, kellel saab olema võimalus oma vanadele ja uutele klientidele veelgi paremat teenust pakkuda!
Kaasa saadud teadmised annavad argipäeva uue helgi ning aitavad tõsta iluäri uutesse kõrgustesse. See on esitlus, mida ei ole mõistlik vahele jätta, eriti kui soovid olla esimeste seas, kes oma klientidele uusimat teavet pakub.
Mari Karpender
“Laserprotseduurid kosmetoloogias” laupäeval, 13. oktoobril kell 15:20
Mari Karpenderil on suur kogemustepagas kosmetoloogi töös, eelkõige on ta spetsialiseerunud näonaha probleemide lahendamisele.
Ta valdab nii klassikalisi näohooldustehnikaid kui ka aparaatseid meetodeid. Oma töös peab ta oluliseks suhtuda klienti ja tema vajadustesse kui ühtsesse tervikusse, sest niimoodi saab parima tulemuse.
Mari alustas oma õpinguid 2002. aastal Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis, peale selle lõpetamist töötas palju aastaid kosmeetikuna. 2011. aastal astus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialale. Peale kooli lõpetamist töötas ta Tallinna Lastehaigla intensiivraviosakonnas. Samal ajal täiendas pidevalt iluravivaldkonnaga seotud oskusi, läbis mesoteraapia, biorevitalisatsiooni ja ilusüstide koolitused.
Alates 2016 aastast töötab Mari Karpender esteetilise kosmetoloogia valdkonnas ilukliinikus VipMedicum.
Mari teeb erinevaid kosmeetilisi protseduure, ilusüste ning loomulikult laserprotseduure. Oma ettekandes tahab ta anda ülevaate, mis on laser ja millise lisaväärtuse see meile kosmetoloogias annab.
Olga Gurjanova
“Nõuded ilu- ja isikuteenuse osutamisele” reedel, 12. oktoobril kell 10:00
Olga Gurjanova on Terviseameti Keskkonnatervise osakonna peaspetsialist. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bio- ja toiduainetehnoloogia eriala magistrantuuri. Terviseametis on ta töötanud rohkem kui 13 aastat, millest viimased 8 aastat on pühendanud iluteenuste valdkonnale.
Olga vastutusalas on riikliku järelevalve kavandamine ja koordineerimine toitlustamise- ning teenuste valdkondades. Tegutsemiseesmärk on ikka rahva tervise ja hea elukeskkonna nimel 🙂
Seminaril räägib ta nõuetest, mis kehtivad ilu- ja isikuteenuse osutajatele: sealhulgas põhilised punktid, mis väärivad tähelepanu, korduma kippuvad küsimused, enamlevinud puudused ja Terviseameti soovitused puuduste vältimiseks. Kuna viimastel kuudel on kasvanud huvi aparaadiprotseduuride vastu, kõneleb Olga Gurjanova ka sel olulisel teemal.
Samuti räägib ta puudega inimeste erivajadusi arvestatavatest nõuetest ehitistele (jõustus alates 03.06.2018). Nõuded kohaldatakse ehitisele või selle osale, kus osutatakse avalikkusele suunatud teenust.
Rain Veetõusme
“Sisuturundus iluteenuste teenistuses” reedel, 12.oktoobril kell 13:20
Rain Veetõusme on Tallinna ülikooli doktorant, kes on oma keskseks uurimisteemaks võtnud sisuturunduse. Samal ajal on ta ka ettevõtja ja koolitaja, kelle enamik tegevusi on seotud kommunikatsiooni ja turundusega.
Erialased teadmised on Rain omandanud Tallinna Ülikoolis ning enam kui 20 aastat valdkonnas töötades. Tema asutatud Ajakirjanikud.ee aitab ettevõtetel jõuda ajakirjanikeni nii Eestis kui kogu Baltikumis ja Põhjamaades. Õppejõuna võib Raini kohata aga Tallinna Ülikooli, EBSi, Tallinna Majanduskooli ja ka Tallinna Tööstushariduskeskuse auditooriumites.
Ja kui ta ei ole parasjagu õpetaja ja koolitaja ametis on ta merel. Juba 18 aastat kannab ta sügavat merehaiguse nakkust, mis kisub ta igal võimalikul juhul tagasi purjede alla oma purjekaga laineid murdma.
Ettekandes “Sisuturundus iluteenuste teenistuses” räägib ta võimalustest kasutada sisuloomet enese ja oma ettevõtte tutvustamiseks ning klientide usalduse võitmiseks.
Tippkirurg dr. Peep Pree
“Rindade plastika” laupäeval, 13.oktoobril kell 11:10
Dr. Peep Pree on suurte kogemustega ja rahvusvaheliselt tunnustatud plastikakirurg, kelle tööst väga suure osa moodustavad rinnaimplantaatide paigaldamise ehk rinna suurendamise operatsioonid.
Tänasel päeval on rinna suurendamine muutunud üsna tavapäraseks ja patsientide seas suurt huvi tekitavaks ilukirurgia valdkonnaks. Seetõttu peab dr. Pree väga oluliseks arsti-patsiendi koostööd ka operatsioonile järgnevatel aastatel, et patsient tunneks end kindlalt ja turvaliselt.
Tema missiooniks on inimeste teavitamine rutiinse järelkontrolli vajadusest rinnaimplantaatide paigaldamise järgselt ja võimalikest ohtudest, kui patsient siiski ei suhtu täie tõsidusega arsti soovitustesse.
Dr. Peep Pree julgustab kosmeetikuid jagama oma klientidega väga olulist informatsiooni mida ta oma loengus meieni toob. Paljude klientide jaoks on just kosmeetik esimene usaldusväärne inimene, kelle käest ta julgeks lisainformatsiooni küsida, kui peas keerleb küsimus “Kas ma julgen paigaldada rinnaimplantaadid?”
Terapeut ja koolitaja Dali Kask
“Kuidas leida kliendiga ühine keel” reedel, 12.oktoobril kell 12:45
Dali on on tegutsenud terapeudina ja koolitajana nii Eestis kui Rootsis ja viinud läbi hulgaliselt loovuse-, koostöö-, suhtlemisoskuste- ja juhtidele suunatud koolitusi erinevates ettevõtetes.
Ta on õppinud Tallinna Riiklikus Konservatooriumis muusikapedagoogikat ja koorijuhtimist, Stockholmi Ülikoolis psühholoogiat, Uppsala Ülikoolis muusikapsühholoogiat, Stockholmi Kuninglikus Muusikakõrgkoolis muusikateraapiat, mille lõpetasin magistrikraadiga, Tallinna Ülikoolis kunstiteraapiat ja HumaNova nimelises instituudis Rootsis coachingut.
Lisaks inimeste koolitamisele töötab ta välja muusika- ja helilahendusi erinevatesse avalikesse kohtadesse. Suure osa tema tööst moodustab inimestega suhtlemine.
Iluseminaril I AM BEATUIFUL 2018 astub Dali Kask Eesti ilutegijate ette, keskendudes oma ettekandes olulistele nüanssidele, millel baseerub hea teenindus ja konflikti ennetav suhtlemine kliendiga.
Näo- ja lõualuukirurg dr. Tiia Tamme
“Näoimplantaadid ilukirurgias” laupäeval, 13.oktoobril kell 13:00
Dr. Tiia Tamme töötab näo- ja lõualuukirurgina 1994ndast aastast. Olles lõpetanud Tartu Ülikooli stomatoloogina, läbinud spetsialiseerumise näo- ja lõualuukirurgia residentuuris ja Mayo Clinicus USA-s.
Nende mitmekümne aasta jooksul on ta oma teadmised, loovuse ja uusimad tehnikad rakendanud oma patsientide ravimisel. Tema moto – hea esteetiline meditsiin ei tohi inimest moonutada vaid peab andma värskema, nooruslikuma, harmoonilise välimuse. Tema lemmikoperatsioon on näoringlõikus, mille abil saab patsiendi isikupära rõhutada kombineerides seda teiste esteetilise meditsiini meetoditega.
Ta on 20ne teadusliku artikli autor ja olles õppejõud Tartu Ülikoolis on tema teaduse huvi põhisuundateks regeneratiivne meditsiin (botuliintoksiini kasutamine näopiirkonnas ja autoloogilise rasvasiirde bioaktiivne olemus.
Dr. Tamme astub iluseminaril üles ettekandega “Näo implantaadid ilukirurgias”. See on väga spetsiifiline valdkond ja informatsiooni antud teema osas on üsna vähe kajastatud. Kosmeetikutel ja iluteenindajatel, kes on omandanud seminaril teoreetilisi teadmisi ilukirurgiast, on eelis oma konkurentide ees, sest nad suudavad oma kliendile jagada kvaliteetseid teadmisi ka näoimplantaatide osas.
Persoonibrändi ekspert Signe Ventsel
“Ilusalongi töötaja, kui ettevõtte brändisaadik” reedel, 12.oktoobril kell 14:00
Turundamine on olnud Signe töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Ta aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta.
Signe usub, et tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Suure sportliku eluviisi austajana, teab Signe, et spordis ja äris on väga palju ühist. Tema põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta ning tegutsemist kasutab ta hirmu ravimiseks.
Signe on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ning Brandmoon OÜ asutaja.
Oma ettekandes keskendub Signe persoonibrändingule. Iga ilusalongi juht on oma ettevõtte esimene brändi kujundaja ning tal on suurim mõjuvõim turundamiseks. Iga ettevõtte töötaja on parim brändisaadik, kes kujundab ettevõtte mainet, loob väärtust tootele/teenusele, oskab teadlikult lähtuvalt eesmärgist rääkida lugusid ning luua tootele/teenusele sotsiaalset väärtust. Turundada ettevõtte tooteid/teenuseid läbi persooni/läbi töötajate, on selge ja oluline eristumise koht. Tugev ja tuntav persoonibränd on kindel konkurentsieelis, kasvatab äri, toob tegevustesse uusi võimalusi ning aitab eristuda.
Tule kindlasti Signe ettekannet kuulama, sest karmis konkurentsis jääb silma see, kelle nimi tõuseb esile, keda teatakse, keda tuntakse!
Dermatoveneroloog-kosmetoloog Kairi Nurm
“Probleemid aknega” laupäeval, 13.oktoobril kell 14:45
Dr Kairi Nurm on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, spetsialiseerunud naha- ja suguhaigustele. Ta omab ka rahvusvahelist CIDESCO diplomit kosmetoloogias.
On osalenud rohketel naha- suguhaiguste, nahakasvajate, allergoloogia, esteetilise meditsiini ja kosmetoloogia alastel koolitustel ja konverentsidel erinevates Euroopa riikides. Ta on teinud ettekandeid arstide, õdede, apteekrite täienduskoolitustel, viinud läbi loengusarja aknest erinevates Eesti koolides ning osalenud mitmetes rahvusvahelistes ravimuuringutes.
Tema erihuvide hulka kuuluvad nahakasvajate diagnostika ja ravi, psoriaas ning esteetiline meditsiin.
Dr Nurm on Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsi (ENSAS), Eesti Nooremarstide Ühenduse (ENÜ), Ülemaailmse Dermatoskoopia Seltsi (IDS), Euroopa Dermatoveneroloogide Ühenduse (EADV) liige.
Seminaril kõneleb dr Nurm probleemidest aknega, sest akne kergema või raskema vormi käes kannatab teatud eluperioodil
kuni 90% inimestest. Järjest kasvava tõusutendentsiga esineb täiskasvanute aknet. Kahjuks näevad nii nahaarstid kui kosmeetikud oma igapäevatöös kliente, kes ei ole antud probleemile õigel ajal abi otsinud ja kannatavad täiskasvanuna koledate armide ja madala enesehinnangu käes. Dr Kairi Nurm usub, et koostöös peituvad paremad võimalused oma klientide välimuse ja elukvaliteedi parandamiseks.
Ilusüstimise spetsialist Marju Karin
“Nooruse eliksiir – ilusüstid” laupäeval, 13.oktoobril kell 10:00
Marju Karin on omanimelise ilukliinikute omanik ja ilusüstimise spetsialist. Ta on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning töötab Põhja-Eesti regionaalhaigla operatsiooniblokis ja Punases Ristis.
Ilusüstide protseduuride läbiviimist on tq õppinud Londoni ilukliinikutes ja Moskva ning Peterburi arstide käe all. Marju Karin täiendab end sellel alal mitu korda aastas uute tehnikate ja materjalide osas.
Seminaril kõneleb Marju Karin Eesti tänasest seadusandlusest ilusüstide ja piiripealsete iluteenuste regulatsiooni hetke seisust Eestis ja maailmapraktikas. Samuti sellest, mida teha ennem- ja peale ilusüste ning koostööst kosmeetikute ja ilusüstimist pakuvate teenuse osutajate vahel. Mitte vähem oluline pole see, kuidas lahendada ilusüstidega seotud kliendi muresid ja mida selles osas kosmeetik teadma peaks.
Dr. Veronika Palmiste
“Kogu tõde kapillaari- ja veenilaienditest” laupäeval, 13.oktoobril kell 14:10
Dr. Veronika Palmiste on AS Ida-Tallinna Keskhaigla veresoontekirurg, kelle üks huvisid on pindmise veenisüsteemi reflukshaigus ehk lihtsamalt – veenilaiendid. Kuigi veenilaiendid ehk varikoos on väga levinud haigus nii naiste kui ka meeste hulgas, on ta saanud teenimatult vähe tähelepanu ning pühendumist erinevate meditsiinierialade esindajate poolt.
Dr. Palmiste usub, et iga varikoos vajab tähelepanu, kui inimene seda soovib – kasvõi selleks, et patsient saaks aru, mis ja miks selline olukord on tekkinud. Ja kirurg peaks nägema ainult sellist veenilaiendit, millega patsient soovib agressiivselt tegeleda.
Kuna tegemist on väga levinud haigusega, siis tänu sellele on kujunenud välja dr. Palmiste järgmine huvi – kuidas tulevast patsienti paremini informeerida läbi levinud sotsiaalmeediakanalite. Selletõttu on dr. Palmiste nimi ja põhimõtted teada ja tuntud erinevates vanusegruppides.Kõik selle nimel, et õige info jõuaks abivajajani!